کارخانه مارین

سفره رنگین دریا

دفتر مرکزی شرکت مارین

دفتر مرکزی شرکت مارین، کارخانه یا بخش فروش مارین، از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید:

گوشه‌ای از افتخارات مارین

نگاهی به مارین

«شرکت سفره رنگین دریا» با نام تجاری «مارین» در سال ۱۳۸۱ با هدف تهیه غذاهای فوری و سالم آغار به کار کرد. تمرکز اصلی مارین بر ارائه غذاهای فوری و سالم با کیفیت بالاست تا علاوه‌بر غذاهایی که مناسب مصرف توسط تمام گروه‌های سنی باشد، بتواند غذاهایی با زمان آماده‌سازی کوتاه و در عین حال خوشمزه و سالم را در اختیار افراد پرمشغله قرار دهد.

مارین در سال ۱۳۹۱ موفق شد برای اولین بار در ایران، میگو سوخاری را با به‌کارگیری بهترین دستگاه‌های تمام‌اتوماتیک اروپایی تولید و روانه بازار کند. مارین در زمینه‌ی مدیریت کیفیت پیشگام بوده و با کسب نشان حلال، راه را برای حضور در عرصه‌های بین‌المللی هموار کرده است. هم‌اکنون محصولات مارین به کشورهای مختلفی از جمله عراق، امارات و روسیه صادر می‌شود.

دغدغه اصلی ما در شرکت مارین، توجه به سلامت افراد است. ازاین‌رو برای حفظ کیفیت و ارزش ماده غذایی، اهمیت بسیار زیادی قائلیم. به همین منظور در روند تولید محصولات غذایی، از باکیفیت‌ترین مواد اولیه شامل مرغ، گوشت، ماهی و میگو، سبزیجات تازه و ادویه‌های بسیار خوش‌طعم و باکیفیت استفاده می‌کنیم.

محصولات مارین در کارخانه‌ای بزرگ، تحت نظر کارشناسان خبره و با رعایت کامل بهداشت تهیه و بسته‌بندی می‌شود. ما برای تهیه محصولات مارین از هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده‌ای استفاده نمی‌کنیم، چرا که این محصولات به روش انجماد سریع (IQF) آماده شده که علاوه بر حفظ تازگی و ارزش غذایی مواد خوراکی، آنها را از هرگونه ماده نگه‌دارنده بی‌نیاز می‌کند. تمام این موارد سبب شده تا مصرف‌کنندگان مواد غذایی، با خیالی راحت به سراغ محصولات مارین بیایند و بدون هیچ‌گونه نگرانی بابت کیفیت و سلامت این محصولات، از آنها برای غذای خود و کودکانشان استفاده کنند.

افتخار مارین، حضور نیروهای متخصص و دغدغه‌مند در این شرکت است. مارین با اعتماد و ایمان به قدرت و تخصص همکاران خود، همواره در جهت بهبود کیفیت و طعم محصولات و کسب رضایت مشتریان قدم برمی‌دارد. حمایت از زنان سرپرست خانوار دغدغه‌ای پررنگ و مهم برای ما در مارین است. ازاین‌رو بخش بزرگ و مهمی از نیروهای توانمند کارخانه مارین را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند.

ما در مارین، محصولاتی با بهترین طعم و کیفیت را برای سبد غذایی شما در نظر گرفته‌ایم و مطمئنیم شما در سفره رنگین و متنوع مارین، همیشه چیزی برای دوست داشتن پیدا خواهید کرد. کافی است یک بار مارین را امتحان کنید تا از محصولات دیگر، دل بکنید!

رزرو تماس