مارین-سازمانی

شرکت «مارین» با بیش از بیست سال سابقه در حوزه تولید مواد غذایی نیمه‌آماده، تمرکز اصلی خود را بر تهیه غذاهای فوری و سالم با کیفیتِ بالا گذاشته و امروزه از پیشگامان و پرچمداران این حوزه به شمار می‌رود.

مارین، با هدف خلق ارزش مشترک به‌نفع مشتریان و کسب‌وکارها، شرایط همکاری با شرکت‌ها، سازمان‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها را فراهم کرده است. مارین، با افتخار، با بسیاری از خودروسازان، ایرلاین‌ها، مراکز دانشگاهی، رستوران‌ها، هتل‌ها و صدها کسب‌وکار بزرگ و کوچک همکاری دارد و سبد غذایی این مراکز را تأمین می‌کند.

علاوه بر این، مارین به مناسبت اعیاد و جشن‌های مختلف، آماده ارائه سبد کالای ویژه به پرسنل سازمان شما است.

یکسان‌بودن کیفیت محصولات بالک مارین با محصولات بسته‌بندی و استفاده نکردن از هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده در این محصولات و همچنین خوش‌قولی مارین در تحویل دقیق و به موقع کالاها، موجب اعتماد بزرگ‌ترین برندهای کشور به مارین شده است.

برخی از مشتریان سازمانی

چنان که بسیاری از ایرلاین‌ها و خودروسازی‌ها از مشتریان دائمی محصولات غذایی مارین هستند، سایر شرکت‌ها، سازمان‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها نیز می‌توانند محصولات غذایی مارین را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب، به‌صورت فله تهیه کنند. در این راستا، توجه به نکات زیر حائز اهمیت است:

  • کیفیت محصولات فله مارین با کیفیت محصولات بسته‌بندی، کاملا برابر و یکسان است.
  • محصولات مارین نیمه‌آماده و منجمد است. ازاین‌رو ارزش غذایی و کیفیت آن حفظ شده، بیات نمی‌شود و طبخ آن ظرف ۵ تا ۱۵ دقیقه صورت می‌گیرد.
  • به دلیل انجماد محصولات مارین به روشِ به‌روز IQF این محصولات از هرگونه مواد نگه‌دارنده بی‌نیاز است.
  • به‌منظور رفاه و رضایت مشتریان، انواع تخفیف‌های ریالی و حجمی به‌صورت دوره‌ای برای مشتریان در نظر گرفته می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی همکاری با شرکت مارین، با ما تماس بگیرید یا اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کنید تا همکاران ما از سازمان فروش با شما تماس بگیرند.

سفره-رنگین-با-ناگت-قارچ-و-مرغ-مارین

برخی از مشتریان فروشگاهی